Olando kepurės infrastruktūra nebepakankama lankytojų srautams – direkcija

By Kontis ŠatūnasMano darbas, Viešo naudojimo, Nuoroda

Karklėje Klaipėdos rajone esančio Olando Kepurės skardžio teritorija nėra pritaikyta tokiam aktyviam lankymui, kokio šis gamtos objektas sulaukia, rašo „Vakarų ekspresas“.

By Kontis ŠatūnasMano darbas, Viešo naudojimo, Nuoroda

„Norint išlaikyti tokį aktyvų lankymą, reikalingos atitinkamos priemonės srautams reguliuoti – reikia naujų takų, laiptų. Planavimo dokumentuose tai yra laukinė gamtinė teritorija, kuri turi tam tikras ribas. Kai vasarą privažiuoja daug žmonių, ta teritorija sąlyginai kenčia“, – laikraščiui sakė Pajūrio regioninio parko direkcijos vadovas Darius Nicius.

Kita vertus, pasak jo, aktyvus teritorijos lankymas yra įvertinimas, kad žmonėms ši teritorija reikalinga, todėl regioninis parkas su savivaldybe siekia išspręsti problemas. Vienas iš jų būtų naujos automobilių statymo aikštelės.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas teigė, kad savivaldybė turi sklypą Karklėje ir ten planuoja įrengti naują automobilių stovėjimo aikštelę.

Jo teigimu, šį projektą numatoma įgyvendinti viešosios ir privačios partnerystės būdu. Planuojama, jog nauja infrastruktūra galėtų būti įrengta ne kitam, o dar kitam vasaros sezonui.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.