Operos ir baleto teatrui leista atnaujinti dalį veiklų, kitą savaitę – premjera

Nuotrauka opera.lt

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras (LNOBT) atsigauna iš koronaviruso protrūkio – čia leista atnaujinti dalį veiklų, o kitą savaitę ruošiamasi ir baleto „Žizel“ premjerai.

„Leista atnaujinti visą veiklą, kuri susijusi ne su operos veikla. Tai reiškia, kad operos solistai grįžti į darbą dar negali, kadangi tarp jų yra registruotas protrūkis“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

Jos teigimu, šiuo metu nedidelėmis grupelėmis vyksta baleto ir muzikantų repeticijos.

„Šiuo metu, ką žinau, kas vyksta, – tai baleto repeticijos, kiek žinau, ir muzikantai repetuoja. Bendraujame su teatro administracija ir, mūsų žiniomis, sudaromos atskiros darbuotojų grupės, kad vienu metu visi nerepetuotų“, – teigė visuomenės sveikatos specialistė.

LNOBT atstovė spaudai Renata Baltrušaitytė ketvirtadienį informavo BNS, kad ruošiamasi kitą savaitę numatytai baleto „Žizel“ premjerai.

„Baletas jau repetuoja, kitą savaitę išeina „Žizel“ premjera, o operos „Ana Bolena“ spektakliai nukeliami“, – teigė R. Baltrušaitytė.

Ji pridūrė, kad daugiau informacijos bus pateikta artimiausiu metu.

Koronavirusas nustatytas aštuoniems LNOBT darbuotojams, tarp jų – ir muzikantui, operos solistams, taip pat direktoriui Jonui Sakalauskui, iš viso su šiuo protrūkiu siejami 24 atvejai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.