Pasiskiepijusiems senjorams – nemokami kvietimai į muziejus

Nuotr. Sauliaus Žiūros/ vilnius.lt

Nuo koronaviruso pasiskiepiję senjorai kviečiami nemokamai apsilankyti įvairiuose muziejuose.

Nuo antradienio iki mėnesio pabaigos pasiskiepiję Kauno miesto ir rajono senjorai dovanų gaus kvietimą apsilankyti Lietuvos zoologijos sode arba Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.

Kaip pranešė Lietuvos zoologijos sodas, tomis pačiomis dienomis Vaclovo Into akmenų muziejus kvies nemokamai apsilankyti pasiskiepijusius Skuodo, Mažeikių, Kretingos, ir Plungės rajonų senjorus.

Klaipėdos ir Šilutės rajonų pasiskiepiję senjorai galės nemokamai lankytis Tado Ivanausko ornitologijos stotyje.

„Neabejojame, kad skiepijimasis yra svarbus procesas visuomenės saugumo užtikrinimui. Norime paraginti senjorus tai padaryti ir greičiau grįžti į įprastą gyvenimą be suvaržymų. Manome, kad pasiskiepijusiems, savo fizine sveikata pasirūpinusiems senjorams, ne mažiau svarbu pagerinti ir emocinę sveikatą“, – apie pasiūlymo teikiamą naudą kalbėjo senjorus kviečiančių įstaigų direktoriai.

Kvietimus, kur nori nemokamai apsilankyti, senjorai, galės išsirinkti pirmojo skiepo metu skiepijimosi įstaigose.

Lietuvos zoologijos sodo atstovė Austėja Rimdžiūtė BNS sakė, jog akcija galios tik naujai besiskiepijantiems senjorams: tie, kurie buvo vakcinuoti anksčiau, ja pasinaudoti negalės.

Kvietimai Kaune ir Kauno rajone bus dalinami nuo balandžio 13 dienos iki gegužės 1 dienos. Skuodo, Mažeikių, Kretingos, Plungės, Šilutės ir Klaipėdos rajonuose – nuo balandžio 14 iki gegužės 1 dienos.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *