Po pertraukos atidarius parduotuves kai kur susidarė eilės, klientai pasiilgę konsultacijų

Photo by photoheuristic.info on Foter.com / CC BY

Po kelių mėnesių pertraukos pirmadienį atidarius nedideles ne maisto prekių parduotuves kai kur susidarė eilės, nes į prekybos vietas įleidžiamas ribotas klientų srautas.

Plastikinių modelių parduotuvėlę Vilniaus Lazdynėlių mikrorajone atvėręs Povilas Bartuška sako, kad iki karantino metu iki šiol prekybą vykdė internetu, tačiau dalis klientų laukė atidarymo, kad galėtų pasikonsultuoti ir gyvai pamatyti prekes.

„Mes to laukėme, nes pas mus ir taip ateidavo mažai žmonių, tad jei vienas žmogus užeina – turime dezinfekcinio skysčio, esame su kaukėmis, yra rekuperatorius, ventiliacija vyksta. Tuo ir apsiribojame, priimsime po vieną žmogų. Šeštadieniais būna daugiau, tuomet, matyt, reikės statyti eilę. Bendravimas su žmogumi visai kitas nei internetu, nes daug žmonių ateina pasiklausti, pasikonsuluoti, ypač, kurie nori pabandyti pradėti“, – BNS sakė P. Bartuška.

Prie S. Konarskio gatvėje esančios dėvėtų drabužių parduotuvės „Humana“ dar atsidarymą susidarė nedidelė eilė. Kai parduotuvė atvėrė duris 10 valandą, dalis klientų turėjo laukti lauke, nes prekyvietėse ribojamas žmonių skaičius.

Šiek tiek po 10 val. pirkėjai nedidelėje eilutėje stoviniavo ir prieš Savanorių prospekte esančios parduotuvės „Batų kalnas“. Siekdama geriau kontroliuoti žmonių srautą, ši parduotuvė pertvarkę įėjimą – į ją galima patekti ir iš jos išeiti pro vienus vartelius.

Konarskio turgelyje gėlėmis prekiaujanti Kristina sakė, kad prieš išeidama į darbą tyrėsi dėl koronaviruso. Moteris džiaugėsi, kad su klientais vėl galis dirbti akis į akį.

Vyriausybės sprendimu, nuo pirmadienio gali būti atidarytos tos parduotuvės, kurių prekybos plotas neviršija 300 kvadratinių metrų ir kurios turi tiesioginį įėjimą iš lauko arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės klientai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.