Policija aiškinasi, ar P. Gražulis lankėsi prekybos centre turėdamas galimybių pasą

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Policija aiškinasi, ar parlamentaras Petras Gražulis, lankydamasis prekybos centre Kaune, turėjo galimybių pasą.

Kaip BNS informavo Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, policija pradėjo administracinę teiseną dėl civilinę saugą reglamentuojančių teisės aktų nevykdymo ar pažeidimo, „siekiant įvertinti, ar buvo padarytas nusižengimas“.

Anot policijos atstovės, teisena pradėta po spalio 22-ąją viename naujienų portalų paskelbtos informacijos, jog  spalio 21 dieną, apie 20.30 val. Kaune, Europos prospekte esančiame prekybos centre parlamentaras lankėsi neturėdamas galimybių paso ir „galimai padarė nusižengimą, susijusį su COVID-19 plitimo ribojimais“.

Pats P. Gražulis ketvirtadienį Seime pareiškė, kad prieš jį neva pradėtas „ikiteisminis tyrimas“, nors galimybių pasą jis turi.

„Vakar po komiteto posėdžio atsidarau savo elektroninį paštą, ir yra policijos pranešimas, kad man pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad aš į parduotuvę įėjau be galimybių paso“, – sakė parlamentaras.

„Nors visa žiniasklaida rašė, kad aš turiu galimybių pasą, bet kažkoks pagal mėnulio fazes gyvenantis pilietis parašė skundą, aš turiu aiškintis, policija turi gaišti laiką ir policija pradėjo ikiteisminį tyrimą be jokio pagrindo. Be jokios abejonės, nusiunčiau tą galimybių pasą“, – pridūrė jis.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.