Policija ruošiasi stiprinti patruliavimą šventinį savaitgalį

Nuotrauka BFL/ Vygintas Skaraitis

Premjerui Sauliui Skverneliui paskelbus, kad šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į  šalies miestus ir miestelius, policija teigia, kad ruošiasi gerokai sustiprinti patruliavimą.

„Policija kuria planus dėl kito savaitgalio, kaip sustiprinti patruliavimą, tačiau detalių kol kas nepasakysiu, nes planuoju priemonių planą pristatyti Vyriausybei“, – BNS sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Skaičiuojamės, ruošiamės, dėliojamės, bet galutinį vaizdą kažkur apie savaitės vidurį turėsime“, – pridūrė jis.

S. Skvernelis pirmadienį feisbuke pranešė, kad Velykų savaitgalį, siekiant pažaboti koronaviruso plitimą, bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius.

Policijos vadovas sakė, kad planas yra rengiamas, ir jo detalių plačiau nekomentavo. 

„Kad policija savaitgaliui ruošiasi, tai faktas – didinsim patruliavimą, imsimės priemonių, kuriomis bus kontroliuojamas asmenų judėjimas, bet detalių kol kas neatskleisiu“, – teigė generalinis komisaras.

Jo teigimu, užpraeitą savaitgalį gatvėse, parkuose ir kitose viešose vietose patruliavo apie 860 ekipažų, ateinantį savaitgalį prireiks irgi panašaus skaičiaus.

„Kažkur galime orientuotis į panašius skaičius“, – tvirtino R. Požėla.

Policijai patruliuoti taip pat padeda ir Karo policija, be to, gatvėse patruliuoja ir šauliai.

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ragina šventinį savaitgalį žmones likti namuose bei laikytis griežtų ribojimų.

„Šventinį savaitgalį tikrai dirbs sustiprintos policijos pajėgos, kurios užtikrins viešąją tvarką“, – BNS perduotame komentare teigė vidaus reikalų ministrė.

Ministerijos duomenimis, savaitgaliais visoje šalyje budi nuo 500 iki 800 policijos ekipažų, o praėjusį savaitgalį policija nuo penktadienio nubaudė daugiau nei 150 asmenų, besiburiavusių viešose vietose.

Šiuo metu šalyje, siekiant pažaboti koronaviruso plitimą, paskelbtas karantinas – žmonių prašoma likti namuose ir išeiti tik būtiniausiais atvejais – parduotuvę, vaistinę.

Karantinas kol kas galioja iki balandžio 13 dienos, tačiau jis gali būti pratęstas.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *