Policija: sulaukta 50 pranešimų apie izoliacijos nesilaikančius asmenis

Фото pixabay.com

Policijos departamentas per parą nuo sekmadienio ryto sulaukė 50 pranešimų apie izoliacijos nesilaikančius asmenis, taip pat gauti pranešimai apie iš gydymo įstaigų pasišalinusius žmones. 

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS sakė, kad policijos pareigūnai į pranešimus reaguoja nuotoliniu būdu, stengiasi susisiekti su žmonėmis, kurie nesilaiko izoliacijos ir žodžiu priminti apie pareigą izoliuotis.

Informacija apie savęs neizoliuojančius žmones taip pat yra perduodama nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). 

Pasak NVSC Vilniaus departamento vadovės Rolandos Lingienės, jų departamento pareigūnai gali surašyti administracinio nusižengimo protokolą, taip pat, įvertinę situaciją, pasitelkti policijos pareigūnus ir užtikrinti, kad žmonės laikytųsi nustatytų reikalavimų. 

R. Lingienė pabrėžė, kad yra būtinas didesnis visuomenės aktyvumas pastebint ir sudrausminant izoliacijos nesilaikančius žmones. 

Savaitgalį taip pat gauti pranešimai apie iš ligoninių Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje dingusius asmenis, kuriems buvo įtartas COVID-19. 

Šeštadienį iš Santaros klinkų pasišalino 1988-aisiais gimusi moteris su mažamete, 2016-aisiais gimusia, dukra. 

Jos buvo surastos Zarasų rajone ir, nors kategoriškai atsisakė vykti, su palyda pristatytos atgal į gydymo įstaigą. 

Taip pat šeštadienį pranešta apie iš Klaipėdos ligoninės pasišalinusį vyrą. Jis buvo surastas ir pristatytas atgal į ligoninę. 

Pasak R. Matonio, nei vienam iš ligoninės pabėgusiam asmeniui, COVID-19 kol kas nebuvo patvirtintas. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *