Pranešta apie dar dvi COVID-19 užsikrėtusių žmonių mirtis

Nuotrauka Klaipėdos universitetinė ligoninė/ facebook.com

Pirmadienį pranešta apie dar dvi COVID-19 užsikrėtusių žmonių mirtis Lietuvoje.

„Iki šios dienos buvo užregistruota 41 mirtis, dabar  besiruošiant konferencijai paaiškėjo dar dvi mirtys Klaipėdoje“, – per spaudos konferenciją pirmadienį pranešė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė. 

Pasak R. Lingienės, vienas žmogus mirė namuose, kitas žmogus irgi iš pradžių buvo gydomas namuose, o į Klaipėdos universitetinę ligoninę paguldytas balandžio 16 dieną.

„Tie asmenys mirė Klaipėdoje, vienas iš jų mirė namuose, antras Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, bet jis buvo gydomas nuo COVID-19 irgi namuose, hospitalizuotas ligoninėje tik 16 dieną“, – sakė R. Lingienė. 

Su naujausiais atvejais Lietuvoje yra mirę 43 koronavirusu užsikrėtę žmonės.

Ligoninėse dėl koronaviruso guli 129 asmenys, iš jų 16 gydomi reanimacijoje, su deguonies kauke guli 25 pacientai, informavo R. Lingienė. Pasveikę yra 474 žmonės, iš jų 94 medikai. 

Per sekmadienį Lietuvoje buvo ištirti 2287 ėminiai ir nustatyta 11 naujų koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1449, pirmadienio rytą pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Iš viso jau atlikti 106 775 tyrimai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.