Prekybos centrai „Ozas“, CUP ir „Akropoliai“ trumpina darbo laiką

Фото BFL/Каролиса Каволелиса

Lietuvoje imantis koronaviruso plitimo prevencijos, Vilniuje ir kituose didmiesčiuose veikiantys prekybos ir pramogų centrai „Ozas“, CUP ir „Akropoliai“ trumpina darbo laiką. 

„Reaguojant į susiklosčiusią padėtį, bendrovės „Akropolis Group“ valdomi prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai trumpina darbo laiką 2 valandomis“, – pranešė „Akropolis Group“.  

Nuo šeštadienio iki kovo 27 dienos parduotuvės Vilniaus „Akropolyje“ dirbs nuo 11 iki 21 val., Klaipėdos ir Šiaulių – nuo 11 iki 20 val. „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ dirbs įprastai, „Ermitažas“ Vilniuje dirbs nuo 9 iki 21 val.

Nuo penktadienio „Akropoliuose“ laikinai nedirba kino teatrai „Forum Cinemas“, ledo arenos „Akropolio ledas“. Vilniaus „Akropolyje“ – pramogų erdvė vaikams „Kakės Makės pasaulis“, sporto baras „O’Learys“, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ – vaikų kambariai ir „Apollo boulingas“.

Visos kitos parduotuvės, kavinės ir restoranai, paslaugų centrai veikia pagal naują darbo laiką.

Kauno „Akropolis“ nuo šeštadienio taip pat keičia darbo laiką. Dauguma prekybos centro nuomininkų darbą pradės vėliau ir baigs anksčiau. Kol kas planuojama, kad darbo laiko pakeitimai galios iki kovo 27 dienos.

„Palaikome visas atsakingų institucijų priemones ir nurodymus kovoje prieš koronaviruso plitimą. Taip pat matome galimybę ir savo iniciatyva imtis papildomų veiksmų“, – pranešime sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Kauno „Akropolyje“ esanti „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ dirbs įprastu laiku nuo 8 iki 22 val. Kavinės ir restoranai nuo 11 iki 21 val. Parduotuvės ir paslaugų centrai – nuo 11 iki 20 val. Darbo laikas gali būti koreguojamas pasikeitus aplinkybėms.

Laikantis šalyje galiojančių nurodymų iki kovo 27 dienos neveiks „Kakės Makės pasaulis“, „X pramogos“ ir kino teatras „Forum Cinemas“.

„Ozas“ pranešė nuo penktadienio jau laikinai sustabdęs pramogų erdvių veiklą.

„Savo iniciatyva nusprendėme priimti sprendimą ir dėl laikino sutrumpinto darbo grafiko, kuris ateityje bus koreguojamas atsižvelgiant į būsimą situaciją“, – „Ozo“ pranešime sako bendrovę valdančios „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis.

„Maxima“ ir vaistinės „Apotheka“ bei „Benu“ prekybos centre „Ozas“ dirbs nuo 10 iki 20 val. Visos kitos čia veikiančios parduotuvės, kavinės ir restoranai bus atviri tik aštuonias valandas – nuo 12 val. iki 20 val.

Nuo penktadienio iki kovo 27 dienos „Oze“ laikinai neveikia kino teatras „Multikino“, sporto klubas, pramogų erdvė, baleto ir šokių studijos.

Vilniaus prekybos centras CUP pranešė, kad nuo šeštadienio iki kovo 27 dienomis dviem valandomis vakare trumpina parduotuvių, restoranų ir kitų viešojo maitinimo įstaigų darbo laiką.

„Trumpesnis darbo laikas šiuo metu yra tik viena iš mūsų pasitelktų priemonių. Taip pat šiuo laikotarpiu atsisakome visų renginių“, – pranešime sako centro generalinė direktorė Ona Nevinskienė.

Nuo šeštadienio CUP tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais dirbs nuo 8 val. iki 22 val. Jame įsikūrusios parduotuvės „Maxima“, „Eurovaistinė“ – 8-20 val., kavinės – 8-20 val., parduotuvės ir paslaugos – 10-20 val., restoranai 10-22 val.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *