Premjeras sako, kad R. Masiulis skleidžia melagingas kalbas apie mistinį sąmokslą

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis skleidžia melagingas kalbas apie savo ir valdančiųjų „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio sąmokslą eliminuoti jį iš politikos.

„Premjeras apgailestauja, kad ilgametis jo komandos narys skleidžia nieko bendro su realybe neturinčias kalbas apie kažkokį mistinį sąmokslą, neva nukreiptą prieš jį“, – BNS ketvirtadienį sakė premjero atstovas spaudai Tomas Beržinskas.

„Bet kokiu atveju premjeras į tai nesivels ir iki tokio lygio nesileis. Premjeras linki R. Masiuliui kuo geriausios sėkmės asmeniniam gyvenime ir politinėje karjeroje“, – pridūrė ministro pirmininko patarėjas.

Taip jis kalbėjo „valstiečių“ lyderiui kreipusis į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) dėl su R. Masiuliu susijusių asmenų karjeros.

R. Masiulis pareiškė, kad tokiais veiksmais R. Karbauskis ir S. Skvernelis siekia išstumti jį iš politinės veiklos.

Buvęs ministras taip pat teigė, kad taip siekiama jį sustabdyti nuo premjerui nepalankaus liudijimo Vyriausiojoje tarnybinės etikos komisijoje, šiai nagrinėjant aplinkybes dėl pinigų skyrimo gatvės, kurioje gyvena S. Skvernelis, tvarkymui.

„Galiu tik priminti, kad pats R. Masiulis jau ne kartą anksčiau viešai yra pareiškęs, kad premjeras dėl „keliuko“ jo niekaip nespaudė, todėl šitas pasakymas, kad neva čia kažkas kažko baiminasi, yra keistas ir nesuprantamas“, – sakė T. Beržinskas.

R. Karbauskio žiniasklaidai išplatintoje schemoje pateikiama informacija apie „Lietuvos geležinkelių“ vadovo Manto Bartuškos, valdybos pirmininko Romo Švedo, valdybos nario Rolando Zuko, Vilniaus šilumos tinklų vadovo Gerimanto Bakano, buvusio Valstybinių miškų urėdijos vadovo Mariaus Pulkauninko ir dar aštuonių asmenų karjeras.

Rašte minimi žmonės dabar taip pat eina skirtingas pareigas Lietuvos pašte, Klaipėdos uoste, „Vilniaus vandenyse“, Ignalinos atominėje elektrinėje.

Šį sąrašą „valstiečių“ lyderis paskelbė po to, kai kritikos dėl su partija susijusių asmenų įdarbinimo sulaukė dabartinis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotas susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *