Prie Seimo tautininkai rengią mitingą už tradicines vertybes

Nuotrauka BFL/ Paulius Peleckis

Minint Sąjūdžio susikūrimo dieną, prie Seimo ketvirtadienį tautininkai rengia mitingą „Už prigimtinę šeimą, už tautines tradicines vertybes, už Konstituciją“.

„Šiandien vėl turime telktis ir pakilti naujam vertybiniam sąjūdžiui už prigimtinę šeimą, už Konstituciją, už tautines, tradicines vertybes, už lietuvių kalbą, už istorinę atmintį, už žodžio laisvę ir jų išsaugojimą“, – pranešime teigia vienas iš mitingo organizatorių, Centro partijos-tautininkų pirmininkas Naglis Puteikis.

Anot organizatorių, mitinge turėtų dalyvauti iki pusės tūkstančio žmonių – tokiam skaičiui suteiktas savivaldybės leidimas.

Mitinge, kaip skelbia organizatoriai, dalyvaus „Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės nariai, iškilūs Lietuvos žmonės, istorikai, filosofai, žurnalistai, visuomenininkai, mokslininkai, skambės Sąjūdžio laikų dainos“.

Taip pat dalyvių vardu ketinama paskelbti pareiškimą valdžiai.

Organizatoriai tvirtina, kad dabartinės valdžios politika „iš esmės prieštarauja svarbiausiems Sąjūdžio siekiams – žodžio ir saviraiškos laisvei, tautos suverenitetui ir pilietinei savivaldai“.

Anot mitingo rengėjų, „valdantieji kėsinasi į valstybės pagrindus – prigimtinę šeimą, valstybinę kalbą ir tautinę tapatybę, kuria dirbtinius šeimos pakaitalus, atveria Lietuvą pasaulio perėjūnams, steigia teritorinius rezervatus kitakalbiams Lietuvos piliečiams, skatina tautinį ir pilietinį pasipriešinimą ir susipriešinimą“. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.