„Regitra“ atnaujina egzaminų laikymą, padaliniuose vėl išduos vairuotojo pažymėjimus

Nuotrauka BFL/ Kęstutis Vanagas

Visų kategorijų egzaminų laikymas yra atnaujinamas, o padaliniuose vėl bus išduodami vairuotojo pažymėjimai, ketvirtadienį pranešė valstybės įmonė „Regitra“.

„Nuo gegužės 4-osios „Regitra“ pradės egzaminuoti visų kategorijų, įskaitant ir B, būsimus vairuotojus. Į teorijos ir praktikos egzaminus bus galima užsiregistruoti jau nuo pirmadienio, balandžio 27 dienos. (…) Egzaminai vyks nuo pirmadienio iki penktadienio“, – rašoma įmonės išplatintame pranešime.

„Atsižvelgiant į situaciją šalyje, „Regitra“ egzaminus atnaujina palaipsniui. Šią savaitę pradėti egzaminuoti motociklininkai ir krovininių transporto priemonių vairuotojai“, – teigiama jame.

Anot „Regitros“, nuo gegužės 4 dienos taip pat padaliniuose vėl bus išduodami vairuotojo pažymėjimai iš anksto užsiregistravusiems žmonėms, kurie jų negali užsisakyti internetu.

Kaip praneša įmonė, atvykę žmonės turi dėvėti apsaugines kaukes ar respiratorius, darbuotojui pateikti visus reikalingus dokumentus prieš tai dezinfekavus rankas, o bendraujant su darbuotoju laikytis saugaus atstumo. Už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko kortele.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *