„Regitra“ nuo pirmadienio atnaujina darbą padaliniuose

Фото BFL/Вигинтаса Скарайтиса

Nuo pirmadienio „Regitra“ atnaujina transporto priemonių registracijos paslaugas padaliniuose – klientai vėl bus aptarnaujami pagal išankstinę registraciją.

Įmonės teigimu, tokios paslaugos bus teikiamos 32 įmonės padaliniuose.

Anot „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Šumino, šiuo metu išankstinė registracija atvira tik šiai savaitei.

„Atidarėme tik vienos savaitės išankstinio registravimo grafiką, jis užsipildė, netrukus praplėsime, atidarysime dar kitos savaitės. Norime išsiaiškinti, kokie bus srautai, ir, priklausomai nuo tų srautų, reguliuosime ir dirbančių darbuotojų skaičių. (…) Lanksčiai reaguojame į situaciją, tad tikrai atsiras ir vietų, ir darbuotojų“, – kalbėjo S. Šuminas.

Registruoja internetu

„Regitros“ atstovų teigimu, iki šiol padaliniuose buvo sudaryta galimybė įregistruoti tik iš užsienio įvežtas transporto priemones prieš tai atsiuntus reikalingus dokumentus.

„Atsižvelgiant į klientų srautus ir tai, jog ne visi turi galimybę pasirašyti dokumentus el. parašu, klientams bus sudaryta galimybė patiems užsiregistruoti dėl vizito padalinyje ir pasirinkti patogų laiką bei miestą iš anksto nesiunčiant dokumentų kopijų“, – rašoma įmonės pranešime.

Užsiregistruoti dėl vizito padalinyje galima nuo pirmadienio ryto internetu.

„Tie klientai, kuriems vizito laikas užregistruoti iš užsienio įvežtą transporto priemonę jau yra paskirtas pagal senąją tvarką, niekas nesikeičia. Kitaip tariant, jie bus aptarnaujami sutartu laiku. Nesikeičia tvarka ir tiems, kurie jau yra gavę laišką dėl paslaugų apmokėjimo – juos vizitui užregistruos darbuotojai“, – informuoja „Regitra“.

Įmonės teigimu, Lietuvos vežėjai bei naujų automobilių gamintojų atstovai ir toliau bus aptarnaujami kita prioritetine tvarka.

Atnaujinus paslaugų teikimą pagal įprastą išankstinę registraciją, kaip teigia „Regitra“, bus imtasi visų reikiamų apsaugos priemonių užtikrinant klientų ir darbuotojų saugumą.

Registracija į egzaminus – įprastai

Kaip teigia „Regitros“ atstovas, tie žmonės, kurie prieš karantiną jau buvo užsiregistravę į teorijos ir praktikos egzaminus, pasibaigus karantinui pirmumo teisės registruojantis neturės.

„Karantino laikotarpiu papildoma paklausa niekaip neatsiras, kadangi mokymas vairuoti taip pat sustabdytas. Taigi turėsime tuos pačius klientus, kuriuos turėjome prieš karantiną. Manome, kad didesnės problemos užsiregistruoti nebus. Jei mes bandytume su kiekvienu tartis ir parinkti patogią kiekvienam datą, susidurtume su dar didesne problema“, – sakė S. Šuminas.

Jis taip pat priminė, kad būsimiems vairuotojams, kurių teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigia galioti per karantiną arba tris mėnesius po jo, „Regitra“ pratęsė rezultato galiojimo terminą pusmečiui. Jis bus skaičiuojamas nuo karantino pabaigos.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.