S. Loboda teigia patyrusi reputacinę žalą, žada bylinėtis su „Compensa“

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

Rusijoje dirbusi ukrainiečių kilmės popdainininkė Svitlana Loboda teigia patyrusi didelę reputacinę žalą dėl to, kad Lietuva svarstė ją įtraukti į nepageidaujamų asmenų sąrašą, ir žada bylinėtis su koncertų sale „Compensa“ dėl atsisakymo suteikti jai sceną.

„Ta situacija labai pakenkė mums, nes buvome suplanavę keturis koncertus Lietuvoje Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Vilniuje. Organizatoriai išgirdę šią žinią sustabdė bilietų pardavimą, „Compensa“ neteisėtai atsisakė rengti mūsų koncertą, tik pranešė, kad mūsų koncertas yra nepageidautinas“, – pirmadienį per spaudos konferenciją Vilniuje sakė dainininkė.

Ji pranešė, kad jos advokatai rengia ieškinį prieš „Compensą“, nes ši nutraukė sutartį dėl koncerto surengimo. S. Lobodos pasirodymas perkeltas į Vilnius pramogų areną, visi kiti koncertai atšaukti.

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

Atlikėja sakė, kad viešoje erdvėje apie ją paskelbta daug melo. Ji tvirtino niekada po 2014 metų aneksijos Kryme nesilankė nei darbo, nei asmeniniais tikslais, taip pat niekada nekoncertavo gegužės 9-ąją Rusijos minimos Sovietų Sąjungos pergalės Antrajame pasauliniame kare renginyje.

Būtent dėl šių pranešimų Lietuvos užsienio reikalų ministerija svarstė S. Lobodą įtraukti į nepageidaujamų asmenų sąrašą, tačiau vėliau patikslino, kad tokiam sprendimui nėra pagrindo.

„Niekada nekoncertavau Rusijos vyriausybiniuose koncertuose, tai melas. (…) Tai buvo mano principinė pozicija dėl koncertų Kryme ir Gegužės 9-osios renginiuose, visada save pozicionavau kaip Ukrainos artistę“, – sakė S. Loboda.

Iš Kyjivo priemiesčio Irpinės kilusi dainininkė teigė dabar rengianti labdaros turą po buvusias Sovietų Sąjungos valstybes, JAV, o surinktas lėšas skirianti gimtajam miestui padėti.

Ji teigė, kad vasario 24 dieną Rusijai pradėjus invaziją į Ukrainą visiškai nutraukė savo veiklą Rusijoje ir išvyko iš jos. Šiuo metu S. Loboda gyvena Rygoje.

Nuotrauka BNS/ Žygimantas Gedvila

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *