S. Skvernelis: prezidentui nėra pagrindo vetuoti biudžetą

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad jei Seimas patvirtins Vyriausybė pateiktą 2020 metų biudžeto projektą, prezidentas Gitanas Nausėda neturės pagrindo jo vetuoti.  

„Jeigu bus priimtas toks biudžetas, koks yra šiandien pateiktas, tai jokio pagrindo vetuoti tikrai nėra“, – žurnalistams Seime antradienį sakė S. Skvernelis.

„Aš ir vakar kalbėjau su prezidentu. Prezidentas nubrėžė tas raudonas linijas, tai pagrindinė yra fiskalinės drausmės laikymasis. Šiandien atitinka, ant ribos, bet atitinka tuos kriterijus“, – pridūrė premjeras.

Jis tvirtino esąs patenkintas tuo biudžeto projektu, kurį Vyriausybė pirmadienį pateikė Seimui.

„Žinant, kad šie metai yra rinkiminiai metai, tai jeigu bus priimtas toks biudžetas, koks yra, tai galima sakyti, kad esu patenkintas, kadangi neatsirado naujų mokesčių, dėl kurių virė aistros“, – sakė premjeras.

S. Skvernelis sakė besitikintis, kad biudžetas bus priimtas toks, kokį jį pateikė Vyriausybė.

„Biudžetas turi būti priimtas, be biudžeto būtų gyventi problematiška. Aš tikiuosi, kad jis bus, toks koks yra su paskutiniais Vyriausybės pasiūlymais ir nebus kokių nors siurprizų Seimo salėje“, – teigė jis.

Kitų metų biudžeto projektą Seimas ketina tvirtinti antradienį. Pirmadienį Vyriausybė Seimui pateikė galutinį biudžeto variantą.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *