Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos Kazachstane

Šalies vadovai penktadienį pareiškė užuojautą Kazachstano žmonėms dėl penktadienį šalyje įvykusios lėktuvo katastrofos.

„Skaudi žinia iš Kazachstano apie sudužusį lėktuvą. Mūsų visų širdys šiandien su Jumis. Meldžiamės už žuvusius, linkime sveikatos sužeistiesiems“, – užuojautoje sako prezidentas Gitanas Nausėda.

„Lietuvos Vyriausybės vardu reiškiu gilią užuojautą dėl žmonių gyvybių nusinešusios lėktuvo katastrofos Almatoje. Žuvusiųjų artimiesiems šią sunkią netekties valandą linkiu tvirtybės ir vienybės, o nukentėjusiesiems ir sužeistiesiems – greitai pasveikti“, – užuojautoje teigia premjeras Saulius Skvernelis.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu pareiškė užuojautą žuvusiųjų ir sužeistųjų per oro linijų bendrovės „Bek Air“ lėktuvo katastrofą artimiesiems ir visai Kazachstano tautai.

Parlamento vadovas linki ištvermės ir dvasios stiprybės aukų artimiesiems.

Kazachstane penktadienio rytą sudužus oro linijų „Bek Air“ lėktuvui žuvo 12 žmonių, o dar 49 buvo sužeisti, patikslintus duomenis skelbia Vidaus reikalų ministerijos Nepaprastųjų situacijų komitetas.

Iš viso lėktuve buvo 93 keleiviai ir penki įgulos nariai.

Kazachstano užsienio reikalų ministerija savo ruožtu informavo, kad lėktuvu skrido keturi užsieniečiai – du Ukrainos ir po vieną Kinijos ir Kirgizijos pilietį. Visi jie išgyveno.

Oro linijų „Bek Air“ lėktuvas „Fokker-100“, skridęs iš Almatos į Nur Sultaną penktadienio rytą pakilęs oro uoste prarado aukštį, rėžėsi į betoninį atitvarą ir dviaukštį pastatą ir nukrito gyvenamajame rajone.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.