SAM siųs gyventojams trumpąsias žinutes su raginimu pasiskiepyti

Фото из открытых источников

Siekdama suvaldyti blogėjančią epidemiologinę situaciją Sveikatos apsaugos ministerija siųs imuniteto neturintiems gyventojams trumpąsias žinutes informuodami apie galimybę pasiskiepyti.

SMS žinutės bus siunčiamos 16 metų amžiaus ir vyresniems šalies gyventojams, nepaskiepytiems vakcina nuo koronaviruso, nepersirgusiems infekcija, kuri būtų patvirtinta PGR tyrimu.

Pranešimai siunčiami į esveikatos sistemos paciento paskyroje nurodytą mobilaus ryšio numerį. Kaip pranešė ministerija, siunčiamų žinučių turinys skirsis pagal asmens priklausymą konkrečiai amžiaus grupei.

Patirtos siuntimo išlaidos bus kompensuotos iš valstybės biudžeto lėšų, skirtų COVID-19 ligos pandemijos padariniams šalinti.

Ministerija sako iš anksto atsiprašanti, jei gautas SMS pranešimas kai kuriems gyventojams būtų nebeaktualus, t. y. jeigu pranešimą gavę asmenys jau yra pasiskiepiję ar persirgę COVID-19 liga.

Epidemiologinė situacija pastaruoju metu šalyje blogėja, Statistikos departamentas trečiadienį pranešė apie parą anksčiau nustatytą 3331 naują COVID-19 atvejį.

Tai didžiausias naujų atvejų skaičius šiais metais – daugiau fiksuota tik pernai gruodį.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *