SAM: svarstoma riboti ar drausti skrydžius į koronaviruso teritorijas

Фото LTOU

Dėl pasaulyje plintančio koronaviruso Lietuvoje svarstoma galimybė apriboti ar visiškai uždrausti skrydžius į koronaviruso paveiktas teritorijas ir iš jų, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. 

Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, būtina maksimaliai pasirengti visiems galimiems scenarijams.

„Nuolat kartojame, kad kiekviena diena yra naujas iššūkis, o naujojo koronaviruso akistatoje sprendimai turi būti priimami žaibiškai, bet pamatuotai. Todėl turime numatyti kelis žingsnius į priekį, sudėlioti visus už ir prieš, svarbiausiu prioritetu laikydami Lietuvos žmonių sveikatą. Jei dėl to reikėtų riboti ar išvis uždaryti skrydžius į ir iš paveiktų teritorijų – tai ir būtų padaryta“, – pranešime sakė A. Veryga.

Centras pavedė Susisiekimo ministerijai pateikti informaciją dėl galimybių siūlyti avialinijoms atšaukti  apriboti tiek tiesioginius, tiek jungiamuosius skrydžius tarp Lietuvos ir Kinijos, Honkongo, Irano, Japonijos, Pietų Korėjos, Singapūro, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos. 

Informacija turi būti pateikta iki ketvirtadienio vakaro. Įvertinus gautus duomenis, bus sprendžiama dėl tolesnių veiksmų.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.