Savaitgalį iš Kijevo į Rygą suplanuotas specialus traukinys Baltijos šalių piliečiams

Фото BFL/ Рядаса Вилимаса

Savaitgalį iš Kijevo į Rygą suplanuotas specialus traukinys Baltijos šalių piliečiams, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

Iš Kijevo traukinys turėtų išvykti šeštadienį, 12.55 val., sekmadienį paryčiais, apie 3.50 val., jis turėtų pasiekti Vilnių, o 8.30 val – Rygą.

Traukinys skirtas tiems Baltijos šalių piliečiams, kurie turi tranzitines vizas kelionei per Baltarusiją. Dabartiniais duomenimis, traukiniu į Vilnių parvyks apie 30 lietuvių, skelbia „Lietuvos geležinkeliai“.

Rygoje traukinys paims kelionės namo laukiančius ukrainiečius ir sekmadienį, apie 19.40 val., pajudės link Kijevo. Traukinys taip pat sustos Šiauliuose ir Vilniuje, kur į jį įlips ir Lietuvoje kelionės namo laukiantys ukrainiečiai.

Pasak bendrovės „LG keleiviams“ generalinio direktoriaus Lino Baužio, specialusis traukinys, atsiliepiant į Ukrainos pagalbos prašymą, organizuotas bendradarbiaujant Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos ir Ukrainos geležinkelių įmonėms.

„Dėsime visas pastangas, kad žmonės saugiai ir patogiai grįžtų namo“, – pranešime teigė L. Baužys.

Bilietų iš Kijevo į Vilnių ir Rygą pardavimas artimiausiu metu prasidės interneto svetainėje https://booking.uz.gov.ua/en/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.