Šeimų sąjūdis apskundė Vilniaus valdžios sprendimą neleisti mitingo prie Seimo

Nuotrauka seimusajudis.lt

Lietuvos šeimų sąjūdis ketvirtadienį pranešė apskundęs Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą neleisti rengti mitingo prie Seimo rugsėjo 10 dieną.

„Vakar vakare pateikėme skundą Vilniaus apygardos administraciniam teismui“, – BNS sakė organizacijos vadovas.

„Viešojoje erdvėje nuo rugpjūčio mėnesio buvo teigiama, kad leidimas mitingui buvo  panaikintas, nors jis nebuvo. Įžvelgiame piktybinius sprendimus ir politinius argumentus, o ne teisinius“, – pridūrė jis.

R. Grinevičius teigė, kad teismo paprašyta pritaikyti laikinąją apsaugos priemonę ir leisti surengti mitingą rugsėjo 10 dieną.

Anot jo, tokio sprendimo nepriėmus, teismo bus prašoma iki šios dienos išnagrinėti patį skundą, kad mitingas įvyktų ir būtų sankcionuotas.

Vilniaus miesto savivaldybė antradienį nusprendė panaikinti leidimą Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamam mitingui. Ji sprendimą argumentavo per dideliu mitinguotųjų skaičiumi ir žvalgybos perspėjimais apie išaugusią smurtinių išpuolių per protestus tikimybę ir kitus galimus pavojus.

Lietuvos šeimų sąjūdžio prašymas leisti mitinguoti prie Seimo persvarstytas po to, kai rugpjūtį po kito mitingo prie Seimo kilo riaušės. 

Tuomet leidimas organizuoti mitingą buvo išduotas mokytojai Astrai Astrauskaitei.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.