Siūloma karantino metu riboti asmenų aptarnavimą stotyse ir keleivių terminaluose

Nuotrauka BFL/Andrius Ufartas

Siekiant stabdyti koronaviruso plitimą, siūloma karantino metu riboti asmenų aptarnavimą autobusų ir geležinkelio stotyse, jūrų ir oro uostų keleivių terminaluose, pranešė Susisiekimo ministerija.

„Siūloma riboti asmenų aptarnavimą autobusų ir geležinkelio stotyse, oro uostų ir jūrų uosto keleivių terminaluose. Patekimas į stočių ir terminalų patalpas turėtų būti leidžiamas tik keleiviams, stoties ar terminalo darbuotojams, transporto priemonių ekipažams ir įguloms“, – teigiama pranešime.

Numatoma keleiviams leisti pasiekti tik būtinąsias patalpas – sanitarines zonas (tualetus, patalpas, kuriose yra praustuvai), bilietų įsigijimo vietas, informacijos teikimo vietas ir laukimo sales.

Rekomenduojama teikti informaciją keleiviams ir organizuoti bilietų pardavimą nuotoliniu būdu arba per langelį, išeinantį į lauką. Jei tokios galimybės nėra – atriboti nurodytas zonas pertvaromis, užtikrinančiomis erdvių atskyrimą.

Siūlymą ministerija pateikė sveikatos apsaugos ministrui, valstybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovui Aurelijui Verygai. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.