Stipraus vėjo išversti medžiai virto ant laidų automobilių ir namų

Nuotrauka BFL/ Tomas Lukšys

Praėjusią parą ugniagesiai 23 kartus vyko šalinti vėjo nuverstų medžių ir nulaužtų šakų, jie virto ant elektros laidų, automobilių ir namų, ketvirtadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Po penkis kartus jiems teko vykti į Kauno ir Alytaus apskritis, keturis – į Vilniaus apskritį, po du kartus į Klaipėdos, Marijampolės ir Utenos apskritis ir po vieną kartą į Panevėžio, Šiaulių ir Tauragės apskritis.

Trečiadienį apie vidurdienį gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Jaunimo gatvėje, kieme ant automobilio nuvirto medis. Jis buvo užvirtęs ant automobilių „BMW“ ir „Honda“, virsdamas nutraukė elektros laidus. Grandininiu pjūklu medis buvo supjaustytas ir pašalintas nuo automobilių.

Apie 15 val. Kaune,  Muzikos gatvėje, virsdamas medis kliudė du elektros stulpus. Elektros tinklų darbuotojai atjungė elektros tiekimą, po to ugniagesiai medį supjaustė ir pašalino.

Apie pusę keturių dieną Kaune, R. Kalantos gatvėje, medis kieme užvirto ant automobilio „Hyundai“. Atvykę ugniagesiai pjūklu nupjovė medžio šaką ir ją patraukė nuo automobilio.

16 val. 38 min. pranešta, kad Radviliškyje, Maironio gatvėje, ant gyvenamojo namo užvirto medis. Jis irgi supjaustytas ir pašalintas.

Ugniagesiai primena gyventojams, kad siaučiant vėjui ar žaibuojant, jie nepamirštų pasirūpinti saugumu. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *