STT sulaikė Šeškinės poliklinikos ir Vilniaus klinikinės ligoninės vadovus

Архив ЛК

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dėl galimos korupcijos sveikatos apsaugos sektoriaus viešuosiuose pirkimuose sulaikė Šeškinės poliklinikos direktorę Daivą Kanopienę ir Vilniaus klinikinės ligoninės vadovą Narimantą Markevičių, BNS patvirtino informuoti šaltiniai. 

STT skelbia tirianti galimus nusikaltimus „skirtingų sveikatos priežiūros įstaigų medicininės įrangos ir kitų medicinos priemonių viešuosiuose pirkimuose“.

Tiek Vilniaus klinikinė ligoninė, tiek jos dalininkė sostinės savivaldybė tvirtina kol kas neturinčios informacijos apie vadovo sulaikymą. 

„Oficialios informacijos mes kol kas neturime“, – BNS sakė Vilniaus mero atstovas spaudai Karolis Vaitkevičius.

„Aš galiu pasakyti, kad darbe nebuvo, o dėl sulaikymo nežinau“, – BNS teigė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktoriaus patarėjas Vaidas Kukarėnas.

Su Šeškinės poliklinika BNS susisiekti nepavyko. 

STT informacijos apie sulaikytuosius neteikia, daugiau žinių apie ikiteisminį tyrimą tarnyba ketina pateikti ketvirtadienį vyksiančios trumposios spaudos konferencijos metu. Apie jos laiką ir vietą žadama pranešti vėliau. 

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja ir jį organizuoja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento bei apygardų prokuratūrų Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrių prokurorų grupė.

Pirmieji apie D. Kanopienės ir N. Markevičiaus sulaikymą pranešė televizijos kanalas „Info TV“. Jų teigimu, taip pat sulaikytas ir medicinos įrangą tiekiančios bendrovės „Limeta“ vadovas. 

Viešai prieinamais duomenimis, šiai įmonei vadovauja Virginijus Domarkas.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *