Sveikatos stiprinimo fondas skelbia informacinės kampanijos apie COVID-19 konkursą

Nuotrauka www.pixabay.com

Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo (VVSSF) taryba skelbia socialinės informacinės kampanijos apie koronavirusą šalies žiniasklaidos priemonėse konkursą.

Kaip antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija, informacinei kampanijai, kuria siekiama užtikrinti kuo platesnę objektyvios informacijos sklaidą apie koronaviruso situacijos valdymą šalyje, vakcinaciją, emocinę pagalbą ir kitais aktualiais klausimais, skiriama 782,8 tūkst. eurų 2021 metų VVSSF lėšų.

„Kiekvienas iš mūsų turėtų sugebėti įvertinti esamą padėtį, prisitaikyti prie pokyčių, suprasti vykdomus prevencinius veiksmus, vakcinacijos būtinumą ir naudą, atsižvelgti į specialistų rekomendacijas ir gebėti jas taikyti asmeniniame gyvenime bei imtis aktyvių prevencinių veiksmų. To šia komunikacine kampanija ir bus siekiama“, – pranešime cituojama VVSSF tarybos pirmininkė Gražina Belian.

Komunikacinė kampanija apims tokias temas kaip mokslo įrodymais grįstos koronaviruso situacijos valdymas šalyje, prevencinės ir apsaugos priemonės, vakcinacijos būtinumas ir nauda, teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos, koronavirusinės infekcijos tyrimas ir gydymas, galimybės gauti emocinę pagalbą ir kiti aktualūs klausimai.

Paraiškos teikiamos atskiroms dalims: nacionalinei televizijai, internetiniams portalams, lauko reklamai, periodinei spaudai, radijo stotims, reklamos kanalams viešajame transporte, specializuotai žiniasklaidai sveikatos, mokslo temomis, taip pat VVSSF iniciatyvų viešinimo įgyvendinimui.

Projektų paraiškų laukiama iki balandžio 16 dienos.

VVSSF lėšos naudojamos visuomenės sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo veikloms, įskaitant prevencinius projektus, socialinę reklamą, mokslinius tyrimus. Sprendimus dėl fondo lėšų skyrimo priima fondo taryba.

Fondo lėšas sudaro Vyriausybės nustatytas praėjusių metų faktinių įplaukų procentas iš akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus, apdorotą tabaką, bei įplaukų iš lėšų, gautų iš loterijų ir azartinių lošimų mokesčio.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.