Tarptautinis kelionių organizatorius startuoja Lietuvoje

Tarptautinis kelionių organizatorius „Coral Travel“ pradėjo kelionių pardavimus Lietuvoje ir šią vasarą kviečia Lietuvos poilsiautojus atostogauti populiariausiuose Turkijos kurortuose – Alanijoje, Antalijoje, Beleke, Kemere, Sidėje. Pirmieji skrydžiai iš Vilniaus jau birželio 4 d.

Keleivius keturis kartus per savaitę skraidins „Turkish Airlines“, viena didžiausių ir patikimiausių aviakompanijų pasaulyje, pasižyminti kokybišku aptarnavimu ir skaniu maistu.

Numatomi ankstyvi išskridimo iš Lietuvos ir vėlyvi grįžimo laikai – poilsiautojai galės mėgautis „maksimalia“ atostogų trukme. „Coral Travel Lithuania“ skrydžiai nuo kitų organizatorių skirsis ne tik patogesnėmis sėdynėmis, su daugiau vietos kojoms aukštaūgiams lietuviams, bet ir įskaičiuotu maitinimu visiems keleiviams, didesniu bagažu (net 30 kg registruoto bagažo).

„Coral Travel Lithuania“ vieninteliai rinkoje pasiūlys į poilsinę kelionę vykti ne tik ekonomine, bet ir verslo klase.

Įsigyjant kelionę paslauga „COVID GARANTIJA» suteikiama nemokamai. Tad, jeigu keliautojas gaus teigiamą testo rezultatą, galės nukelti kelionę ir skristi vėliau.

Vienas iš įmonės „Coral Travel“ privalumų – tai kurortinėse vietose esančios atstovybės ir joje dirbantys ilgamečiai darbuotojai, kurie labai gerai žino šalį ir turizmo sektorių. Taip pat įmonių grupei priklauso viešbučių tinklas ir keli aukšto aptarnavimo lygio 5-ių žvaigždučių viešbučiai. Įmonės patyrę turizmo srities profesionalai – gidai, viešbučių personalas – sušvelnėjus karantino sąlygoms, yra pasiruošę priimti svečius.

„Coral Travel“ yra tarp turizmo lyderių, kuri skaičiuoja jau 26-us veiklos metus bei veikia septyniose šalyse. Lietuva – aštuntoji šalis, kurioje įmonė įkūrė savo atstovybę. „Coral Travel“ netrukus pradės veiklą ir kaimyninėse šalyse – Latvijoje ir Estijoje. Kaimyninėje Lenkijoje įmonė yra viena iš didžiausių kelionių organizatorių, taip pat turi atstovybę ir Vokietijoje.

„Coral Travel“ priklauso įmonių grupei „OTI Holding“, kuri pradėjo savo istoriją prieš 28-erius metus ir jungia daugiau negu 7000 profesionalų visame pasaulyje. 28 milijonai poilsiautojų naudojosi „Coral Travel“ paslaugomis. „OTI Holding“ valdo „OTIUM“ viešbučių tinklą Turkijoje, Egipte ir Tunise, 5-ių žvaigždučių viešbučius „Seven Seas Hotels“ bei aukšto aptarnavimo lygio 5-ių žvaigždučių viešbutį „Xanadu Resort Hotel“ Turkijoje. „OTI Holding“ taip pat priklauso oro linijų bendrovė „Royal Flight“, skraidinanti keliautojus į populiariausias atostogų vietas, kurios parke yra 26 „Boeing“ lėktuvai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *