Teismas leido suimti dar vieną įtariamąjį riaušių byloje

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį trims savaitėms leido suimti neseniai sulaikytą įtariamąjį riaušių byloje.

„Prokuroro prašymas patenkintas iš dalies, asmuo suimtas iki rugsėjo 7 dienos“, – BNS sakė teismo atstovė Ieva Stumbrienė.

Prokuroras įtariamąjį prašė suimti trims mėnesiams.

Dėl riaušių organizavimo prie Seimo teisėsaugos pareigūnai sulaikė dar tris asmenis ir trečiadienį jiems pateikė jiems įtarimus.

Dėl dar dviejų asmenų suėmimo prokuroras į teismą nesikreipė.

Prokuratūros atstovė Gintarė Šatkauskaitė-Vitkauskienė BNS sakė, kad jiems skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojantis periodiškai registruotis policijoje, bei skirta dar viena kardomoji priemonė – dokumentų paėmimas.  

Anksčiau šioje byloje buvo sulaikyti 26 asmenys.

Šiuo metu yra suimta dešimt asmenų, įtarimai pateikti 29.

Policija taip pat atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo. Jis pradėtas reaguojant į socialiniuose tinkluose pasirodžiusius siūlymus už atlygį atskleisti riaušes malšinusių pareigūnų asmens duomenis.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, jį atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.