Ukmergės savivaldybės vadovai skelbia apie suvaldytą koronaviruso plitimą rajone

Nuotrauka BFL/ Irmantas Gelūnas

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ketvirtadienį paskelbė, kad koronaviruso plitimas rajone buvo suvaldytas.

Administracijos direktorius Darius Varnas pranešė, kad iš 88 užregistruotų koronavirusu užsikrėtusių žmonių 57 jau laikomi pasveikusiais, tarp pasveikusiųjų – ir 27 iš 36 užsikrėtusiųjų medikų.

„Dešimt dienų neturime nė vieno užregistruoto COVID-19 teigiamo rezultato. Tad galvojame, kad pačią situaciją esame suvaldę“, – nuotolinėje Vyriausybės spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė D. Varnas.

Ukmergės ligoninė kovą tapo pirmąja gydymo įstaiga šalyje, kurioje kilo koronaviruso protrūkis, ji, išskyrus slaugos skyrių, buvo uždaryta kovą ir duris vėl atvėrė po mėnesio. 

D. Varnas BNS sakė, kad iš viso mirė aštuoni žmonės iš Ukmergės, kuriems buvo diagnozuotas koronavirusas. Anot jo, šiuo metu Ukmergės ligoninėje dar neveikia trys skyriai: Vaikų ligų, Akušerijos ir Chirurgijos, 11 medikų dar yra izoliavęsi.

Tiek jis, tiek Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas dėkojo gyventojams už sąmoningumą ir tikino, kad tai kartu su savivaldybės veiksmais dezinfekuojant namų laiptines, atliekant daugiau testų dėl koronaviruso, padėjo suvaldyti situaciją.

„Džiaugiuosi už visus Ukmergės gyventojus, kurie labai reagavo į mūsų visas rekomendacijas, reikalavimus ir tikrai protrūkis neišplito“, – teigė meras.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.