Užsienyje įstrigusiems Lietuvos piliečiams užsakytas skrydis iš Amsterdamo

Фото pixabay.com

Užsienyje įstrigusiems Lietuvos piliečiams ketvirtadienį užsakytas skrydis iš Amsterdamo, pranešė Susisiekimo ministerija.

Skrydį iš į Vilnių organizuoja bendrovė „Tez Tour“, jis numatomas ketvirtadienį, 12.25 val. vietos laiku.

Anketa, kurią reikia užpildyti, tai pat registracija į skrydį yra šiuo adresu: https://www.teztour.lt/page/svarbi-informacija-keliautoju-saugumas.lt . Trečiadienį vidurdienį į šį skrydi dar buvo apie 10 laisvų vietų.

Vyriausybė su „Tez tour“ taip pat antradienį suorganizavo du skrydžius mažiausiai 360-čiai Tenerifėje įstrigusių lietuvių, per tris dešimtis Vokietijoje įstrigusių Lietuvos piliečių trečiadienį į Kauna iš Frankfurto (prie Oderio) parvyko traukiniu, vairuotojai su automobiliais gabenami keltais iš Zasnico. Taip pat iš antradienį ir trečiadienio naktį, Lenkijai padarius išimtį, į Lietuvą kirtę šią šalį grįžo šeši transporto priemonių konvojai su Lietuvos piliečiais iš Vokietijos.

Ketvirtadienį į Vilnių lietuviai specialiu reisu taip pat galės parskristi iš Valensijos, penktadienį ir šeštadienį – iš Paryžiaus. 

Keli tūkstančiai lietuvių pastarosiomis dienomis paprašė valstybės pagalbos grįžti į tėvynę, Europos valstybėms drastiškai apribojus judėjimą, siekiant sulėtinti naujojo koronaviruso plitimą.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.