V. Sinkevičius atrinktas į Pasaulio ekonomikos forumo jaunųjų pasaulio lyderių sąrašą

Фото Virginijus Sinkevičius/ twitter.com

Lietuvos deleguotas už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius atrinktas į Pasaulio ekonomikos forumo jaunųjų pasaulio lyderių sąrašą.

Trečiadienį išplatintame Pasaulio ekonomikos forumo pranešime teigiama, kad organizacija kasmet atrenka labiausiai savo profesiniais ir visuomeniniais pasiekimais pasižymėjusius pasaulio lyderius iki 40 metų amžiaus.

Iš viso šiemet Jaunųjų pasaulio lyderių sąraše – 112 žmonių.

„Tai nedidelis, bet malonus įvertinimas, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse man turintis ir simbolinę reikšmę. Pasaulio ekonomikos forumo įvertinimas yra ne tiek mano nuopelnas, kiek ženklas, kad per nepriklausomybės metus Lietuva tapo šalimi, kurioje jauniems žmonėms suteiktos visos galimybės augti, tobulėti ir siekti savo tikslų“, – BNS atsiųstame komentare teigė V. Sinkevičius.

Į šį sąrašą anksčiau yra patekęs Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas), Suomijos premjerė Sanna Marin (Sana Marin), buvęs Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas (Deividas Kameronas), „Facebook“ įkūrėjas ir vadovas Markas Zuckerbergas (Markas Zakerbergas), žmogaus teisių aktyvistė Amal Clooney (Amal Kluni).

Sąraše atsidūrę asmenys dalyvaus penkerių metų programoje, kurios metu turės galimybę plėtoti savo idėjas, bendradarbiauti su kitais lyderiais.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.