Vilniaus ir Šiaulių „Akropoliuose“ koronavirusu užsikrėtė du darbuotojai

Фото BFL/Витяниса Юрявичюса

Vilniaus ir Šiaulių prekybos centruose „Akropolis“ koronavirusu užsikrėtė du darbuotojai – įmonės atstovai pranešė, kad atvejai nesusiję.

Abu atvejai patvirtinti antradienį – susirgimas koronavirusu diagnozuotas Šiaulių „Akropolyje“ įsikūrusio „Citadele“ banko skyriaus darbuotojui bei Vilniaus „Akropolyje“ esančio SPA centro ir kosmetikos parduotuvės „Sugihara SPA“ darbuotojui.

„Akropolis Group“ nurodo, kad sužinojus apie teigiamus COVID-19 testo rezultatus, buvo nedelsiant informuoti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Šiaulių bei Vilniaus skyriai, trečiadienio ryte banko skyriaus Šiauliuose ir SPA centro Vilniuje patalpose atlikta profesionali dezinfekcija bei valymas.

Tiek banko skyrius, tiek ir SPA centras darbą tęsia įprastu režimu, banko skyriuje aptarnaujami tik iš anksto užsiraše klientus, tai daro su sergančiuoju kontakto neturėjusi komanda.

Koronavirusu užsikrėtęs „Citadele“ darbuotojas paskutinį kartą darbe buvo rugsėjo 18 d., o „Sugihara SPA“ darbuotoja – rugsėjo 20 d. Abu asmenys jaučiasi gerai. Pranešama, kad kartu su virusu užsikrėtusiais darbuotojais dirbę kolegos yra saviizoliacijoje. Jie taip pat bus ištirti dėl COVID-19 viruso ir į darbą grįš tik gavus neigiamus testo rezultatus bei leidus specialistams.

„NVSC specialistai patikino, kad šie atvejai tarpusavyje nesusiję. Taip pat nėra jokios sąsajos su prieš tai buvusiais trimis atvejais, kuomet skirtingu metu susirgo skirtingų Šiaulių „Akropolyje“ esančių parduotuvių darbuotojai“, – pranešime teigia „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Anot jo, situacija atidžiai stebima, laikantis rekomendacijų, kol kas būtinybės dezinfekuoti prekybos centrus nėra. Grupė nurodo, kad visuose Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ bent dukart per dieną dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, iki spalio pabaigos čia ultravioletiniais spinduliais bus dezinfekuojami eskalatorių ir travelatorių porankiai, oras liftuose.

„Citadele“ bankas nurodo, kad tai – pirmasis susirgimo atvejis banke, o siekiant sumažinti koronaviruso plitimą kviečia klientus naudotis elektronine bankininkyste ir mobiliąja programėle.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.