Vilniaus oro uoste aptikus galimą sprogmenį, įvestas planas „skydas“

Фото vrm.lrv.lt

Vilniaus oro uosto krovinių terminale pirmadienį aptikus galimą sprogmenį, įvestas planas „Skydas“.

Kaip BNS sakė Oro uosto atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas, įtartina medžiaga aptikta pirmadienį popiet viename krovinių terminalų tikrinant krovinius.

Į oro uostą išsiųsta policija, greitosios pagalbos medikai, policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“.

„Viename iš krovinių terminalų buvo įprastai tikrinami kroviniai, viename iš jų rasta, kaip įtariama, sprogstamoji medžiaga – vienas iš detektorių ją užfiksavo. Automatiškai iškviestos specialiosios tarnybos, taip yra ir policija, ir greitoji, ir „Aro“ pareigūnai, jie įvedė planą „skydas“, – BNS sakė T. Vasiliauskas.

Anot jo, incidentas viso oro uosto darbo nesustabdė.

Vilniaus oro uoste grėsmės nebėra, planas „Skydas“ atšauktas 

Vilniaus oro uosto pirmadienį dėl galimo sprogmens buvo sustabdytas krovinių terminalo darbas, „Aro“ pareigūnams patikrinus krovinį, planas „Skydas“ pavakare atšauktas. 

Kaip BNS sakė Lietuvos oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas, įtartina medžiaga aptikta pirmadienį popiet viename krovinių terminalų įprastai tikrinant krovinius. Į oro uostą išsiųsta policija, greitosios pagalbos medikai, policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“. 

Pareigūnai apie 18 val. atšaukė pavojų ir leido atnaujinti krovinių terminalo darbą. 

„Operacija „Skydas“ atšaukta, kas tiksliai buvo aptikta, galėtų pakomentuoti „Aro“ pareigūnai. Bet faktas, kad pavojaus jau nebėra“, – sakė T. Vasiliauskas.

Anksčiau jis teigė, kad galimai sprogstamąją medžiagą viename iš krovinių užfiksavo vienas iš detektorių,  automatiškai buvo iškviestos specialiosios tarnybos.

Anot T. Vasiliausko, incidentas viso oro uosto darbo nebuvo sustabdęs.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.