Vilniuje atlikti COVID-19 antigenų tyrimą galės visi dirbantys kontaktinį darbą

Nuotr. Sauliaus Žiūros/ vilnius.lt

Vilniaus savivaldybė trečiadienį pranešė plečianti testavimo dėl COVID-19 apimtis ir kviečianti greitąjį antigenų testą atlikti visus nuolatinį ar laikiną tiesioginį kontaktą su kitais darbe turinčius sostinės įmonių ir įstaigų darbuotojus. 

Norint tai užtikrinti, savivaldybė žada siekti padvigubinti testavimo apimtis.

„Antigenų testas pastaruoju metu buvo itin populiarus Vilniuje ir 500 vietų užsipildydavo greitai. Reaguodama į tai Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ žada pasirūpinti papildomomis vietomis testams atlikti, o vietų skaičius per dieną gali išaugti dvigubai – iki 1000“, – informuoja savivaldybė.

Kaip ir iki šiol,  greitasis antigeno tyrimas bus atliekamas mobiliajame punkte, V. Gerulaičio g. 1.

Tyrimas bus atliekamas tik užsiregistravusiems darbuotojams, t. y. užpildžius elektroninę registracijos formą adresu https://selfreg.myhybridlab.com ir pasirenkant registracijos tipą Profilaktiniai tyrimai tikslinėms grupėms. Taip pat užsiregistruoti galima ir Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808.

Primenama, kad tyrimas nėra tikslingas pasiskiepijusiems dviem dozėmis ir persirgusiems COVID-19, jei nuo teigiamo testo rezultato praėjo mažiau nei trys mėnesiai arba jei nuo serologinio antikūnų testo teigiamo rezultato praėjo mažiau nei du mėnesiai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.