Vilniuje esančio „Maximos“ sandėlio apsaugos darbuotojui diagnozuotas koronavirusas

Фото BFL/Вигинтаса Скарайтиса

Vilniuje esančio „Maximos“ sandėlio apsaugos darbuotojui antradienį diagnozuotas koronavirusas, pranešė bendrovė.

Šiam darbuotojui tyrimas atliktas liepos 5 dieną.

Susirgęs vyras šiuo metu yra saviizoliacijoje.

„Šiuo metu prekybos tinklas neturi žinių, kad daugiau Vilniuje, Kirtimų g. 57b, esančio sandėlio darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus“, – teigė „Maxima LT“ atstovė ryšiams su visuomene Rima Aukštuolytė.

Bendrovės duomenimis, apsaugos darbuotojas savo pamainą dirbo liepos 3 dieną, liepos 4-ąją baigęs darbą, jautėsi gerai, tačiau liepos 5-osios rytą namuose jam pakilo temperatūra.

„Dėl to kilo įtarimų, nes artimas mūsų darbuotojo asmuo dirba įmonėje, kurioje prieš kelias dienas patvirtinti du susirgimo COVID-19 atvejai. Džiaugiamės, kad į situaciją pažiūrėta atsakingai ir mūsų darbuotojas iš karto nuvyko pasitikrinti. Teigiamas atsakymas gautas liepos 7 dieną“, – tvirtino „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pirmadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė apie nustatytą užsikrėtimą koronavirusu „Maximos“ darbuotojai, dirbusiai sandėlyje Vilniaus Kirtimų gatvėje.

„Norime patikslinti, kad susirgusi darbuotoja dirba viename iš logistikos sandėlių Kirtimų gatvėje, ne „Maxima bazėje“, kaip skelbta pirmadienį. Darbuotoja dirba daržovių sandėlyje, neturi jokio kontakto su pirkėjais“, – sakė E. Dapkienė.

Įmonės duomenimis, iki šiol dėl koronaviruso ištirti 254 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai: 247 testai buvo neigiami, septynių – teigiami. Penki žmonės jau yra pasveikę, devyni izoliuoti dėl kontakto su sergančiaisiais COVID-19.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.