Vilniuje nevyks didžioji dalis planuotų kalėdinių renginių, žadama daugiau puošmenų

Specialusis prizas/ Nuotrauka vilnius.lt

Dėl koronaviruso pandemijos šiemet Vilniuje atšaukta didžioji dalis planuotų kalėdinių renginių ir atrakcijų, savivaldybė žada gatvėse daugiau puošybos elementų, šviesos dekoracijų.

Kaip pranešė savivaldybė, atsižvelgus į ekspertų rekomendacijas, atsisakyta tradicija tapusių Kalėdinės 3D pasakos, Kalėdų traukinuko, Kalėdų miestelių, Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės, Kalėdinio dizaino skvero.

Vis dėlto pagrindinių eglių įžiebimo ceremonijos vyks: lapkričio 28-ąją – Katedros aikštėje, gruodžio 5-ąją – Rotušės aikštėje. Savivaldybė kviečia gyventojus pagrindinės miesto eglės įžiebimą ir koncertą stebėti per televiziją ar internetu iš namų. Šventinės eglės čia liks iki sausio 7-osios. 

Фото BFL/Ирмантас Гялунас

Dar iki šių renginių šviesos dekoracijomis turėtų būti papuoštas ne tik Senamiestis ir centras, bet ir Vingio parko prieigos, atokesni rajonai, čia atsiras ir bendruomenių eglės. Centrinės sostinės dalies puošyba rūpinsis konkursą ir gyventojų balsavimą laimėjusi „Adam Decolight“.

Šventiniam miesto papuošimui, eglei ir kitoms alternatyvioms švenčių idėjoms iš viso miestas šiais metais skirs apie 280 tūkst. eurų.

Kalėdiniai renginiai ir kelionės dėl koronaviruso atšaukiamos visame pasaulyje.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.