Vilniuje stringa registracijos COVID-19 skiepams sistema

Фото BFL/ Irmantas Gelūnas

Vilniaus savivaldybei atvėrus galimybę registruotis vakcinacijai nuo koronaviruso 45-erių ir vyresniems gyventojams, pirmadienio rytą stringa registracijos sistema. 

Kaip BNS informavo Vilniaus mero atstovas spaudai Karolis Vaitkevičius, savivaldybė kvietė visus registruotis nuo 10 val., bet registraciją paleido nuo 9 val., tad sistema užstrigo užplūdus užklausoms.

„Labai džiaugiamės, kad žmonės aktyviai registruojasi, tačiau sistema šiek tiek stringa, tiekėjai ją tvarko, prašome bandyti registruotis“, – BNS sakė K. Vaitkevičius.

Sistemai veikiant su pertrūkiais, registruotis nebuvo galima ir po 10 valandos.

Anot jo, sistemą kūrė ir jos priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Krizių tyrimo centras“, taip pat šias paslaugas teikianti ir Kauno bei Klaipėdos savivaldybėms.

Nuo pirmadienio Vilniuje vakcinacijai gali registruotis 45-erių ir vyresni gyventojai.

Vilniaus savivaldybė BNS informavo, kad nuo pirmadienio vakcinos pagal prioritetines grupes nebėra skirstomos, tad bet kurie paskelbtoms skiepijamoms grupėms priklausantys gyventojai gali registruotis skiepams bet kuria vakcina.

Savivaldybė informuoja šią savaitę turinti apie 55 tūkst. vakcinų dozių: 29,5 tūkst. „AstraZeneca“, 3,6 tūkst. „Modernos“ ir 22 tūkst. „Pfizer“. 38,3 tūkst. dozių ketinama skirti pirmajam skiepui, likusias – revakcinacijai, įskaitant ir kitos savaitės pradžią.

Vis dėlto apie 11 val. laisvų „Pfizer“ ir „Moderna“ vakcinų nebeliko, BNS patvirtino K. Vaitkevičius. „AstraZeneca“ vakcinų registracijos sistemoje buvo dar apie 9,3 tūkstančio. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.