Vykdant remontą vienoje pagrindinių sostinės Ukmergės gatvėje, numatyti eismo ribojimai

Nuotrauka Sauliaus Žiūros/ vilnius.lt

Vykdant vienos pagrindinių sostinės Ukmergės gatvės inžinerinių tinklų remonto remontą numatyti eismo ribojimai, ketvirtadienį pranešė Vilniaus savivaldybė.

Pasak jos, remonto darbai Ukmergės gatvėje, prie sankryžos su Perkūnkiemio ir A. Vienažindžio gatvėmis (miesto centro kryptimi) pradedami šeštadienį ir bus vykdomi iki spalio 25 dienos.

Numatyta rekonstruoti šilumos, nuotekų ir lietaus vandens surinkimo tinklus, sutvarkyti pirmos eismo juostos dangą, perkelti viešojo transporto sustojimo vietą.

Darbų metu Ukmergės gatvės atkarpoje nuo Vakarinio aplinkkelio iki Perkūnkiemio gatvės bus uždarytas eismas pirma ir antra eismo juostomis. Iš trečios eismo juostos bus leidžiama važiuoti tiesiai ir į dešinę (į Perkūnkiemio gatvę), iš ketvirtos – tik tiesiai (draudžiamas posūkis į kairę).

Norint įvažiuoti į A. Vienažindžio gatvę, vairuotojai bus nukreipiami apylanka, apsisukant Ukmergės, Gabijos ir S. Nėries gatvių sankryžoje.

Dėl galimų spūsčių, vairuotojams rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus Vakariniu aplinkkeliu. Važiuojant pro remonto darbų vietą, prašome laikytis laikinų greičio apribojimų.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *