Vyriausybė pradėjo naują skiepų nuo COVID-19 kampaniją

Фото lrv.lt

Vyriausybė trečiadienį pranešė pradėjusi naują skiepų nuo COVID-19 kampaniją „Nelik paskutinis“.

Pasak Vyriausybės, sprendimas imtis papildomų komunikacijos priemonių priimtas plintant omikron atmainai, o ši mėnesį truksianti kampanija apims televizijos, radijo, interneto ir lauko reklamą. Pagrindinė kampanijos idėja –  per kuriozines situacijas paskatinti žmones nelaukti, nelikti paskutiniu.

„Esame dėkingi visuomenei už bendruomeniškumą, siekiant suvaldyti beveik dvejus metus besitęsiančią pandemiją. Tikime, kad ši kampanija paskatins vakcinuotis tuos žmones, kurie dėl įvairių priežasčių to dar nepadarė, o jau pasiskiepijusiems primins apie galimybę apsaugoti imunitetą sustiprinančiąja vakcinos doze jau po trijų mėnesių“, – teigia Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Ji pabrėžė, kad Lietuva yra tarp valstybių, kuriose netrūksta vakcinų, o pasirinkimu skiepytis gyventojai gali sulėtinti pandemijos plitimą, apsaugoti ligonines nuo galimo „perkaitimo“.

Kampaniją „Nelik paskutinis“ kūrė kūrybinė agentūra „Marios“, drauge su studija „DANSU“. 

„Pagrindinis mūsų tikslas yra ne bauginti ar įrodinėti, o tiesiog paraginti skiepytis,  neliekant paskutiniu – juk paskutiniu likti niekas nenori bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje“, –  apie idėją pasakoja „Marios“ kūrybos vadovė Renata Šarkauskaitė.

Anot jos, šmaikšti, aiški ir paprasta idėja „Nelik paskutinis“ buvo pasirinkta, kaip būdas paskatinti visuomenę pasiskiepyti – nesvarbu ar pirmą, ar trečią kartą. 

„Nelik paskutinis“ kampanija vyks vieną mėnesį.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *