Vyriausybė spręs dėl karantino geltonosios ir raudonosios zonų savivaldybėse

Фото pixabay.com

Vyriausybė trečiadienyje posėdyje spręs dėl karantino geltonojoje ir raudonojoje zonose esančiose savivaldybėse, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Raudonojoje zonoje mažoms savivaldybėms būtų siūlomas karantinas, o geltonojoje esančioms didžiosioms savivaldybėms būtų siūlomas karantinas“, – prieš Vyriausybės posėdį žurnalistams sakė A. Veryga.

Sveikatos apsaugos ministras Vyriausybei siūlo skirstyti savivaldybes pagal koronaviruso paplitimą į žaliąją, geltonąją ir raudonąją zonas. Toks skirstymas įsigaliotų nuo pirmadienio.

„Greičiausiai, kad nuo pirmadienio ir karantinas įsigaliotų, bet jis nebūtų automatinis. Tiesiog Vyriausybė šiandien apsispręstų pagal šios dienos rodiklius“, – kalbėjo jis.

Anksčiau A. Veryga teigė, kad suskirsčius savivaldybes į zonas, žaliajai nebūtų taikomi jokie ribojimai, geltonojoje esančioms savivaldybėms būtų teikiamos individualios rekomendacijos. Raudonojoje zonoje būtų rekomenduojama riboti renginius, organizuoti nuotolinį darbą ir ugdymą, peržiūrėti sveikatos priežiūros paslaugas, riboti žmonių srautus prekybos vietose, įvesti reikalavimą visur dėvėti kaukes, taip pat apsispręsti dėl lokalaus karantino skelbimo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.