Vyriausybėje – S. Skvernelio ir S. Cichanouskajos susitikimas

Nuotrauka lrv.lt

Premjeras Saulius Skvernelis ketvirtadienį Vyriausybėje susitiko su opozicijos kandidate per praėjusius Baltarusijos prezidento rinkimus Sviatlana Cichanouskaja.

„Pakalbėjome apie išbandymus, kuriuos jai teko patirti rinkimų kampanijos metu, prisiimtą milžinišką atsakomybę. Taip pat – kasdieninius rūpesčius bei poreikius, su kuriais ji susiduria būdama Lietuvoje, jos asmeninio bei šeimos saugumo klausimus“, – feisbuke pranešė S. Skvernelis.

Ministro pirmininko atstovas spaudai Tomas Beržinskas informavo BNS, kad susitikimas vyko Vyriausybėje.

S. Skvernelis teigė užtikrinęs S. Cichanouskają, kad Lietuva kartu su Latvija, Lenkija ir Estija darys viską, kad Baltarusijoje įvyktų laisvi ir sąžiningi rinkimai.

„Užtikrinau Sviatlaną, kad Vyriausybė kartu su partneriais Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje daro ir darys viską, kad laisvų ir sąžiningų rinkimų Baltarusijoje siekis būtų įgyvendintas, o jos vaikai galėtų kuo greičiau apkabinti savo tėtį laisvėje“, – teigė Vyriausybės vadovas.

S. Cichanouskaja į Lietuvą atvyko praėjusios savaitės pradžioje po Baltarusijos prezidento rinkimų, Vakarų šalys nepripažįsta Aliaksandro Lukašenkos pergalės per šiuos rinkimus.

Lietuvoje moteris kurį laiką buvo saviizoliacijoje, vėliau jai atliktas koronaviruso testas, jis buvo neigiamas.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.