A. Zuokas naujų pareigų imtis nežada: vadovu netapsiu, nes likviduoju įstaigą

Фото BFL/Ирмантаса Гялунаса

Sostinės savivaldybės įmonės „Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus“ (VASA) direktoriaus konkursą laimėjęs buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia naujų pareigų nesiimsiantis, nes ketina įmonę likviduoti.

„Aš juo netapsiu, nes likviduoju įstaigą“, – BNS sakė buvęs sostinės vadovas.

Jis teigė, kad dalyvaudamas konkurse pateikė įmonės perspektyvą, kurioje numatyta įmonės likvidacija.

„Aš ją siūlau likviduoti ir padalinti funkcijas į dvi dalis – dalį besidubliuojančių funkcijų grąžinti savivaldybės administracijai, kitą dalį perduoti kitai savivaldybės įmonei – Regioniniam atliekų centrui“, – tvirtino A. Zuokas.

„Tai padėtų sumažinti buitinių atliekų kainą Vilniaus miesto gyventojams“, – pridūrė jis.

Buvusio sostinės mero teigimu, jam nereiks atsisakyti nei Vilniaus miesto tarybos mandato, nei pakeisti planų, susijusių su dalyvavimu artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Nereikės man nei mandato atsisakyt, lygiai taip pat dalyvauju Seimo rinkimuose, kaip ir planuota“, – kalbėjo buvęs Vilniaus meras.

Kaip skelbė savivaldybė, iš viso konkurse į VASA vadovo pareigas dalyvavo 10 kandidatų, jį organizavo savivaldybės pasamdyta personalo atrankos bendrovė.

Savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis teigė, kad A. Zuokas „objektyviai buvo geriausias kandidatas iš visų dalyvavusių ir atėjusių į konkursą“.

A. Zuokas pareigas turėtų pradėti eiti jo kandidatūrą patikrinus teisėsaugai ir po to, kai jis pasitrauks iš tarybos, kadangi šios pareigos nesuderinamos su vadovavimu įmonei.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.