Garliavoje degė polistireną gaminančios įmonės patalpos

Nuotrauka BNS/ Erikas Ovčarenko

Ketvirtadienio rytą Kauno rajone, Garliavoje, polistireną gaminančioje įmonėje „Baltijos polistirenas“ buvo kilęs gaisras, jis užgesintas.

„Vyksta baigiamieji darbai, 7 valandą 39 minutės buvo fiksuota gaisro lokalizacija, o 7 valandą 40 minučių – likvidacija“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo centro atstovas Konradas Liekis.

Pasak „Baltijos polistireno“ generalinio direktoriaus Mindaugo Veličkos, žmonės per incidentą nenukentėjo.

Bendradarbiausime su tyrimą atliekančiomis institucijomis siekdami kuo greičiau išsiaiškinti gaisro kilimo priežastis“, – BNS atsiųstame komentare teigė jis.

Pasak įmonės atstovės Ermitos Kirdeikytės, gaisro metu apdegė vienas polistireninio putplasčio granulių putimo skyrius, apgadinta 25 proc. patalpos, taip pat sudegė apie trys tonos pagamintos produkcijos.

Įvykio vietoje dirbo aštuonios autocisternos, autokopėčios, štabo automobilis, degimas vyko viduje nuo stogo, gesinimui buvo nutiestos magistralinės linijos.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras (BPC), pranešimas apie gaisrą buvo gautas 6.24 valandą.

„Baltijos Polistirenas“ įkurta Kauno rajone 2002 metais, ji gamina termoizoliacines medžiagas.

Dėl gaisro buvo išsiųstas perspėjantis pranešimas Kauno rajono gyventojams, jame skelbta, kad kilo gaisras Garliavoje, galima oro tarša, prašyta vengti buvimo gryname ore.

E. Kirdeikytė nurodė, kad, įmonės manymu, padaryta žala aplinkai yra minimali.

Aplinkos apsaugos departamentas ketvirtadienį išplatintame pranešime teigia, jog į įvykio vietą buvo iškviesti Aplinkos apsaugos agentūros aplinkosaugininkai. Jie ims mėginius galimai vandens ir oro taršai nustatyti.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *