Grožio salonai nerimauja, ar bus kompensuojami nuostoliai

Фото pixabay.com

Vyriausybei sugriežtinus karantiną ir nuo trečiadienio uždarant kirpyklų ir grožio salonų veiklą, pastarųjų atstovė teigia nerimaujanti, ar nuostoliai bus kompensuoti. 

„Puikiai suprantame, kad Vyriausybė ėmėsi sprendimų negalvodama apie tai, kaip išsispręs mūsų situaciją, taip staigiai nuspręsdama drausti mums dirbti“, – BNS sakė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolantas Mačiulienė. 

„Klausimų daugiau negu atsakymų, kaip bus išspręstos mūsų problemos, nes kol kas kažkokio konkretaus plano žmonėms, kurių veikla uždrausta, nėra, nes bet kokiu atveju nuo mokesčių niekas neatleidžia“, – pridūrė ji. 

J. Mačiulienės teigimu, grožio specialistų darbas buvo suplanuotas bent jau iki švenčių, tačiau akivaizdu, kad per likusį laiką visų norinčių negalės priimti. 

„Kolegos bando rasti sprendimą, bet visų klientų, norinčių susitvarkyti, faktas, niekas nepriiminės ir tikrai tai neįmanoma“, – teigė ji. 

Vyriausybė sekmadienį nusprendė nuo trečiadienio Lietuvoje sugriežtinti karantiną: bus uždaryta dauguma parduotuvių, išskyrus maisto prekių ir vaistines, uždraustos bet kokios kontaktinės  paslaugos, o apgyvendinimo paslaugos gali būti teikiamos tik izoliacijai, apribojamas žmonių išvykimas iš namų be svarbios priežasties.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.