Ilgąjį savaitgalį stiprinamas patruliavimas kurortuose ir kapinėse

Nuotrauka BFL/ Irmantas Gelūnas

Ilgąjį savaitgalį policijos pareigūnai sustiprins patruliavimą kurortuose ir kapinėse, kad užtikrintų karantino sąlygų laikymąsi, ketvirtadienį pranešė vidaus reikalų ministrė. 

„Planas dėliojamas tokiomis kryptimis – didesnį dėmesį skirti kurortinėms vietovėms, savivaldybėms, parkams, pajūriams, paplūdimiams, taip pat kapinės bus vieta, kur ir savivaldybių administracijos, ir mūsų pareigūnai skirs didesnį dėmesį“, – Vyriausybėje žurnalistams sakė ministrė Rita Tamašunienė.

Anot ministrės, bus tikrinama, ar žmonės laikosi reikalavimų dėvėti kaukes, taip pat saugaus atstumo, ar nesibūriuojama parkuose. 

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pranešė, kad patikros postuose gali būti stabdomi ir pasirinktinai tikrinami kai kurie automobiliai.

„Pasiliekame teisę pasirinktinai tikrinti transporto priemones ir jose esančius asmenis, ar jie atitinka visus karantinius reikalavimus“, – sakė jis.

Pasak ministrės, policijos pareigūnams padės savivaldybių darbuotojai, šauliai. Patruliavimas išaugs apie 40 proc. Ilgąjį savaitgalį dirbs apie 800 patrulių.

„Nuo 17 valandos patruliai bus jau prie kurortinių savivaldybių“, – sakė R. Tamašunienė.

R. Tamašunienė teigia, kad kai kuriose lankytinose vietose patruliavimui ketinama pasitelkti ir dronus.

„Svarbu, kad žmonės nesibūriuotų ir laikytųsi atstumo“, – pabrėžė ji.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.