Lietuvoje lankysis Vokietijos kariuomenės vadas

Photo by Chairman of the Joint Chiefs of Staff on Trend hype / CC BY

Lietuvoje lankysis Vokietijos kariuomenės vadas Eberhardas Zornas, ketvirtadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija.

By Chairman of the Joint Chiefs of Staff from Washington D.C, United States — 180919-D-PB383-004, Public Domain, Link

E. Zornas į Lietuvą atvyksta sekmadienį ir lankysis čia tris dienas. Vizito metu jis susitiks su krašto apsaugos viceministru Eimučiu Misiūnu, Lietuvos kariuomenės vadu Valdemaru Rupšiu.

„Kariuomenių vadai aptars Lietuvos ir Vokietijos karinį bendradarbiavimą, NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės veiklą, pratybas ir bendrus projektus. Jie taip pat lankys Rukloje dislokuotą NATO priešakinių pajėgų kovinę grupę ir joje tarnaujančius Vokietijos karius“, – rašoma pranešime.

Vizito metu Rukloje NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės kariai dalyvaus kraujo donorystės akcijoje, o Jonavoje organizuojamas adventinis Ulmo karinio orkestro koncertas.

Vokietijos kariuomenės vado vizito metu taip pat vyks susitikimai ir su NATO pajėgų integravimo vieneto vadu Jakobu Sogardu Larsenu, Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadu Mindaugu Petkevičiumi ir NATO priešakinių pajėgų bataliono vadu pulkininku leitenantu Rouvenu Habeliu.

2018 metų balandį Vokietijos kariuomenės vadu tapęs E. Zornas Lietuvoje taip pat lankėsi ir tų pačių metų birželio mėnesį. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.