Naktiniams klubams nesilaikant saugumo, Vyriausybė žada riboti jų darbo laiką

Фото из открытых источников

Naktiniams klubams nesilaikant saugumo dėl koronaviruso, Vyriausybė jau kitą savaitę svarstys riboti jų darbo laiką.

„Gali būti toks svarstymas, jis vyksta, bet bet kokiu atveju bus kalbamasi ir su sektoriaus atstovais, panaudojama ta praktika šalių, kurios susidūrė su analogiškomis problemomis“, – žurnalistams po Vyriausybės posėdžio trečiadienį sakė premjeras Saulius Skvernelis.  

„Šiandien jau turime epidemiologinius rodiklius, kur drąsiai galėtumėme skelbti radikalesnes priemones, tačiau to tikrai nesinori daryti. Manome, kad vasarišką atsipalaidavimą pavyks suvaldyti tomis priemonėmis, kurios kas savaitę įvedamos“, – pridūrė jis.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tvirtino, kad griežtinimai gali būti įvedami jau kitą savaitę, jei bus nustatyta, kad naktiniai klubai nesilaiko reikalavimų.

„Sutarta, kad šią savaitę bus atidžiau stebima situacija, institucijos dar gyvai nukeliaus, įsitikins, kaip ten elgiamasi, ar laikomasi kokių nors saugumo reikalavimų. Jeigu ne, kitą savaitę bus svarstoma grįžti prie tam tikrų priemonių, kurios taikytos karantino metu, konkrečiai kalbama apie laiko ribojimą“, – sakė ministras.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.