„Novaturas“ atnaujins skrydžius į Egiptą

Фото pixabay.com

Vienas didžiausių kelionių organizatorių Baltijos šalyse „Novaturas“ nuo vasario 20 dienos atnaujina skrydžius iš Lietuvos į Egiptą.

Vasario mėnesį bendrovė taip pat organizuos keliones į Jungtinius Arabų Emyratus, o kovą planuojama atnaujinti skrydžius į Maldyvus, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Novaturas“.

Įmonės vadovė Audronė Keinytė pabrėžė, kad Egiptas visada buvo populiariausia lietuvių turistų kryptis žiemos sezonu.

„Esame suplanavę dviejų skrydžių per savaitę programą į Hurgados ir Šarm aš Šeicho kurortus. Į Egipto kurortus jau kuris laikas leidžiasi lėktuvai iš kaimyninės Lenkijos ir kitų Europos šalių“, – pranešime sakė A. Keinytė.

Anot jos, Egipto vyriausybė įsipareigojo užtikrinti priežiūrą, jei atostogų metu keliautojai susirgtų COVID-19, o viešbučiai laikosi griežtų saugumo ir higienos protokolų.

„Novaturo“ vadovė pridūrė, kad bendrovė įpusėjus pavasariui ketina pasiūlyti keliones į Turkijos, Graikijos, Bulgarijos ir kitus kurortus, vasarą – į Balį bei Seišelius, o metų pabaigoje – į Kubą ir Mauricijų.

„Novaturas“ nuo vasario 5 dienos jau atnaujino keliones į Ispanijos Kanarų salų kurortą Tenerifę.

Dėl koronaviruso pandemijos pernai „Novaturo“ apyvarta krito 82 proc. iki 32,9 mln. eurų, įmonė aptarnavo 48,5 tūkst. klientų – 83 proc. mažiau nei užpernai.

„Novaturo“ akcijos kotiruojamos Vilniaus ir Varšuvos vertybinių popierių biržose.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.