Prezidentūra: elektros vartotojų apsauga – svarbiausias prioritetas

Фото BNS

Prezidentui Gitanui Nausėda ketvirtadienį su premjere Ingrida Šimonyte aptarus padėtį elektros rinkoje sutarta, kad Lietuvos vartotojų apsauga šiuo metu yra svarbiausias valstybės prioritetas.

„Pokalbyje sutarta, kad Lietuvos vartotojų apsauga šiuo metu yra svarbiausias valstybės prioritetas, o per artimiausias savaites Vyriausybė parengs priemonių, skirtų gyventojų interesams apsaugoti energijos kainų šoko situacijoje, planą“, – BNS atsiųstame komentare teigė prezidento atstovas Ridas Jasiulionis.

Pastarosiomis dienomis elektros biržoje „NordPool“ susiformavo rekordiškai aukštos kainos, o mažmeninėje rinkoje vienas tiekėjų pareiškė nutraukiantis fiksuotos kainos sutartis, o galiausiai – ir veiklą. 

G. Nausėda reaguodamas į nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ veiksmus praėjusią savaitę teigė, jog būtina užtikrinti teisinį liberalios elektros rinkos tvarumą ir sakė laukiantis, kada atostogaujanti premjerė grįš į darbą, kad galėtų aptarti situaciją.

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *