SAM nėra sulaukusi nei vieno prašymo atlyginti žalą COVID-19 užsikrėtus gydymo įstaigose

Nuotrauka lrv.lt

Sveikatos apsaugos ministerija nėra sulaukusi nei vieno prašymo atlyginti žalą žmonėms, kurie koronavirusu užsikrėtė gydymo įstaigose, pranešė Lietuvos radijas.

Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisijos pirmininkė Ieva Drėgvienė sako, kad kol kas visi komisijos gauti skundai – iš praėjusių metų, o didesnio gyventojų susidomėjimo tikimasi ateinančiais mėnesiais.

„Tokių skundų, kurie yra susiję būtent su koronavirusu, komisija nėra gavusi nei vieno, kad būtų skundžiama, jog būtent žmogus mirė dėl koronaviruso ir prašo atlyginti žalą artimiesiems ar panašiai“, – Lietuvos radijui sakė I. Drėgvienė.

„Tikrai tokių skundų komisija nėra gavusi, šiemet visi skundai yra, kuomet paslaugos suteiktos iki naujų metų. Jaučiu, kad antroj metų pusėj tų skundų turėtų padaugėti“, – teigė komisijos vadovė.

Lietuvoje dėl koronaviruso ligoninėse šiuo metu gydomi 58 pacientai, iš jų du – reanimacijos skyriuose. Iš viso Lietuvoje, antradienio duomenimis, patvirtinti 1682 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Infekcine liga tebeserga 353 užsikrėtusieji, pasveiko – 1249.

Nuo COVID-19 Lietuvoje mirė 71 asmuo, dar devyni susirgusieji mirė dėl kitų priežasčių.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.