Traukiniai iš Kauno į Balstogę vėl važiuos nuo liepos 1-os

Nuotrauka BNS/ Erikas Ovčarenko

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ nuo liepos 1 dienos atnaujina tarptautinį traukinio maršrutą Kaunas-Balstogė-Kaunas. Reisai vyks bendradarbiaujant su Lenkijos vežėja „Polregio“, pranešė LTG. 

Iš Balstogės  140 vietų traukiniai išvyks penktadieniais ir šeštadieniais 14 val. 58 min., o iš Kauno – šeštadieniais ir sekmadieniais 9 val. 10 min. Kelionė truks 4,5 val. 

Bilietų prekyba pradėta birželio 1 dieną: standartinio bilieto kaina – 11 eurų, vaikams bus taikomos nuolaidos. 

Pranešama, kad keleiviai, norintys traukiniais pasiekti Varšuvą, Balstogėje galės persėsti į kitą traukinį, o kelionė iš Kauno į Varšuvą, įskaitant persėdimui skirtą, truks beveik 8 valandas. 

Pirmasis keleivinis traukinys tarp Kauno ir Balstogės pradėjo kursuoti 2016 metais. 2020 metų kovą Lietuvoje įvedus karantiną maršrutas buvo laikinai sustabdytas. Tų pačių metų vasarą reisas buvo trumpam atnaujintas, tačiau Lenkijoje pablogėjus epidemiologinei situacijai vėl nutrauktas. 

Nuotrauka BNS/ Erikas Ovčarenko

*Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB «BNS» sutikimo draudžiama

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *