Traukinio iš Vokietijos išvykimas atidėtas laukiant nespėjančių atvykti lietuvių

Фото pixabay.com

Lietuvos piliečiams užsakyto specialaus traukinio iš Frankfurto prie Oderio išvykimas į Lietuvą per Lenkiją atidėtas, laukiant nespėjančių atvykti į geležinkelio stotį lietuvių, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

„Dirbame su Lenkijos geležinkeliais, kad dar atidėtų traukinio išvykimą, kad kuo daugiau keleivių suspėtų į traukinį. Matome, kiek yra žmonių, vieną kartą atidėjimas jau įvyko, jei matysime, kad nesusirenka žmonės, prašysime dar atidėti“, – BNS sakė „Lietuvos geležinkelių“ atstovas spaudai Mantas Dubauskas.

Anot jo, problemų kyla Frankfurte prie Oderio, nes kelias iki stoties yra blokuojamas.

Užsienio reikalų ministerija anksčiau skelbė, kad Vokietijos-Lenkijos pasienyje įstrigę Lietuvos piliečiai iki antradienio 7.30 val. Vokietijos laiku privalo atvykti į Frankfurto prie Oderio centrinę geležinkelio stotį ir ten išlipę laukti traukinio, tuo metu vairuotojai su automobiliais turi vykti į Sassnits (Zasnico) jūrų uostą iki kovo antradienio 13 valandos. Traukinyje numatyta 650 vietų keleiviams, kelte galės būti priimama 250 automobilių tik su jų vairuotojais.

Lietuvos link dėl koronaviruso grėsmės vykstantys lietuviai Vokietijoje pradėjo strigti nuo sekmadienio vidurnakčio, kai Lenkija, siekdama stabdyti koronaviruso plitimą, užvėrė savo sienas užsieniečiams. Situaciją dėl įstrigusių Lietuvos piliečių pagarbenimo sprendžiama valstybės vadovų lygmeniu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.